Quantcast
رادیاتور تزئینی | آرتان رادیاتور
تهران، میدان وحدت اسلامی، خیابان شیخ بهایی، پلاک 11- مدیریت محمودی

رادیاتور تزئینی | آرتان رادیاتور

خانه » انواع پکیج و رادیاتور » رادیاتور تزئینی

رادیاتور تزئینی

رادیاتور تزئینی

رادیاتور تزئینی یا رادباتور دکوراتیو (رادیاتور دکوری) یکی از تکنولوژی‌های نوین است که محصولاتی با ظرافت بالاتر و طرح‌ها و رنگ‌های متنوع تر وارد بازار شود و به طبع آن علاقه‌مندی، اشتیاق و توجه جامعه به امر دکوراسیون داخلی افزایش یابد.

فرم، اندازه و رنگ محدود در سیستم‌های گرمایشی متداول، همیشه معضلی برای طراحان دکوراسیون داخلی بوده‌است و با تمام تلاشی که برای جاسازی و مخفی نمودن آن‌ها انجام می‌دهند در بسیاری موارد تأثیر منفی بر طراحی داخلی خواهند داشت.

در این راستا محصولی تحت عنوان رادیاتورهای دکورال,دکوراتیو,شیشه ای و حوله خشک کن به بازار ارائه شده‌است که تا حدود بسیار زیادی توانسته است دست طراحان را باز نماید. این سیستم گرمایشی محصولی مدرن و زیبا می‌باشد که می‌توان آن را در هر طرح دلخواهی و متناسب با شرایط فضا در اختیار داشت.

 چندی پیش در طراحی دکوراسیون داخلی رادیاتورها به عنوان یک معضل برای طراحان قلمداد می شدند چرا که یا در فضای مناسبی تعبیه نشده بودند و یا اگر هم تعبیه می شدند ظاهر نه چندان جذاب آن ها زیبایی دکوراسیون را بر هم می زد.

اما امروزه طراحان داخلی سعی کردند از این بحران نقطه ی عطفی بسازند و به سادگی آن رادیاتور های بی روح و زمخت را به عنصر بی نظیر دکوری در دکوراسیون منزل تبدیل کنند،
طراحی یک رادیاتور متناسب با ترکیب رنگی فضا و دکوراسیون منزل همان چیزی است که تحسین همگان را بر می انگیزد.

یک رادیاتور می توان علاوه بر عملکرد گرمایشی به سادگی فضا را متفاوت تر کند و به عنوان عنصری دکوراتیو و تزئینی در فضا عمل کند، عنصری که اگر نباشد انگار فضا چیزی را کم دارد، نه عنصری که صرف گرمایش آن مد نظر است و بس.

جهت خرید انواع رادیاورهی تزئینی با آرتان رادیاتور تماس بگیرید.

برخی از نمونه های رادیاتور تزئینی

رادیاور شیشه ای


تعداد دیدگاه ها برای این مطلب: 0 دیدگاه